Ainsa valimisliiduna on valikus Sinu Elva vald

By ramon

Valimisliit Sinu Elva vald läheb kohalike omavalitsuste valimistele vastu tugeva kohalikest tegijatest koosneva meeskonnaga ning realistliku plaaniga, kuidas muuta Elva valla elu senisest veelgi paremaks.

Ainsa valimisliiduna võib kindel olla, et meie eesmärgiks on ainult kohaliku elu edendamine ikka selleks, et kõigil oleks parem kodukoht ja suurem heaolu. Peame väga oluliseks kogukondlikku ja tulevikku vaatavat visiooni ning meie eesmärgiks on tuua volikogusse rohkem positiivseid, tegusaid inimesi erinevatelt elualadelt ja erinevatest valla piirkondadest.

Valimisliidu Sinu Elva valla eestvedajateks ja kõneisikuteks on volikogu liige ja ettevõtja Priit Värv ja abivallavanem Marika Saar ning volikogu esimehena on nimekirja eesotsas Maano Koemets. Abivallavanem Marika Saar on olnud Elva linna- ja vallavalitsemise juures juba seitse aastat ning peamiselt on ta tegelenud haridus,- kultuuri-, spordi-, noorsootöö-, sotsiaal- ja tervisevaldkonnaga. Volikogu liige ja ettevõtja Priit Värv on spordikomisjoni juht, Eesti Korvpalliliidu ja Tartumaa Arendusseltsi juhatuse liige ning osalenud väga erinevate valla projektide juhtimise juures. Volikogu esimees Maano Koemets on olnud pikaaegne Rannu vallavanem.

Üks valimisliidu eestvedajatest Priit Värv ütles, et „Oleme väga tänulikud, et meiega on nii suur hulk tegusaid inimesi liitunud ning me lähme valimistele vastu kindla plaani ja mõnusa meeleoluga.“

Volikogu esimees Maano Koemets sõnas, et valimisliidu meeskond on väärikas ning tal on hea meel olla selle nimekirja eesotsas ning nimekirja eestvedajad Priit ja Marika on suurepärasteks kõneisikuteks- neil on visiooni ja kirge Elva valla elu arendada.

Abivallavanem Marika Saar lisas, et „Sinu Elva tiim ei taha vastanduda ja mustata, me ei taha läbi populistlike lubaduste anda inimestele valeootusi, meie valimisliidu eesmärk on keskenduda tegudele ning arengule pakkudes välja omaltpoolt ideid ja lahendusi.“

Valimisliidu meeskonnaga on liitunud lisaks esikolmikule väga palju aktiivseid ja säravaid Elva valla inimesi: volikogu liikmeid, külakogukondade eestvedajaid, õpetajaid, teaduse populariseerijaid, ettevõtjaid, spordijuhte, treenereid, õpilasaktiviste, tudengeid, kultuurijuhte, riigiasutuste spetsialiste, turismiedendajaid, noorsootöötajaid jt.

Kokku kandideerib valimisliit Sinu Elva vald nimekirjas 34 inimest.

Terviklik areng koostöös elanikega

Ei ole Elvat ilma suuremate ja väiksemate kohtadeta. Igaüks neist on võrdselt tähtis ning seega peame oluliseks valla terviklikku arengut. Üheskoos suudame sinu Elva vallas kõrvaldada puudused ning muuta kõik piirkonnad ühtseks ja atraktiivseks kodukohaks praegustele ja ka uutele elanikele. Seetõttu on oluline, et valimisliidus on esindatud erinevate piirkondade esindajad, et kodukoha mured ja rõõmud oleksid vallas kuulda võetud ja lahendused leitud.

Iga hääl loeb ja seetõttu oleme loonud veebilehele sinuelva.ee kõlaruumi. See on koht, kus iga Elva valla elanik saab avaldada arvamust selle kohta, mida on vaja vallas parendada, millele rohkem tähelepanu pöörata või hoopis positiivselt tunnustada. Sul on võimalik teha seda moonutamata kujul – mida rohkem infot ja häid mõtteid suudame koondada, seda enam saame arvestada valla kogukondade huvidega.

Poliitiline kultuur

Valimisliidu Sinu Elva vald eesmärk on näidata head eeskuju kohaliku poliitilise kultuuri loomisel. Me ei taha vastanduda ja vaenata, näpuga näidata, ega anda populistlike lubaduste kaudu inimestele valeootusi. Meie valimisliidu eesmärk on keskenduda tegudele ning arengule pakkudes välja ideid ja lahendusi, luua võimalusi, et elu edeneks ja et meil kõigil oleks siin parem elada. Loomulikult astume me sellele vastu, kui keegi levitab valesid ja asub isikliku solvangu teed.

Sina valid, milline on Sinu Elva vald!